Vyberte stránku

NAŠE SLUŽBY

Navrhujeme, tvoříme moderní webové stránky a grafiku na míru.
Posuneme Vás na další level a proměníme Vaši představu ve skutečnost.

MÁTE NĚJAKOU VIZI?

Víte co hledáte, ale chcete to ještě upřesnit? Níže najdete všechny specifikace jednotlivých služeb, které pro Vás poskytujeme.

WEBOVÝ DESIGN

Potřebujete být na trhu vidět? Webová stránka je pro Vás jedna z nejlepších možností propagace Vaší firmy. Tvoříme moderní webové stránky, které upoutají pozornost a přitáhnou Vám nové zákazníky. Domluvme si termín schůzky a my Vám zhotovíme web podle vašich představ a pomůžeme Vám naplnit všechna Vaše očekávání.

GRAFICKÝ DESIGN

Chcete Vaší firmě dodat trochu světla a barvy? Jednou z našich specializací je grafický design a vše spojené s ním. Chcete logo, letáky, propagační plakáty, nebo cokoliv jiného? Nic pro nás není nereálné. Vaše přání je naše poslání a zhotovíme Vám vše podle vašich představ. Domluvme si termín schůzky a přineste do Vaší firmy barvu.

MARKETINGOVÉ KAMPANĚ

Potřebujete získat zákazníky, nebo vylepšit Vaše stránky na sociálních sítích? Zařídíme to. Postaráme se o Vaši propagaci a garantujeme úspěch. Samozřejmě nabízíme také službu pravidelné údržby Vašich sociálních sítí, to znamená přidávání nových příspěvků, vymýšlení marketingových tahů a cokoliv jiného si budete přát.

WEBOVÝ DESIGN

N

Návrh a zpracování

N

Responzivní design

N

Webové logo

N

SEO optimalizace

N

Google business a další

N

Sociální sítě

GRAFICKÝ DESIGN

N

Obecné grafické práce

N

Tvorba loga

N

Reklamní plakáty a bannery

N

Reklamní letáky

N

Firemní vizitky

N

Návrh polepu auta

MARKETINGOVÉ KAMPANĚ

N

Tvoření stránek na sociálních sítích

N

Správa stránek sociálních sítí

N

Vytváření marketingových tahů

N

Propagace

JSME TU PRO VÁS